Tarne- ja müügiinfo

E-poe Sofi&Tobi makse- ja tarnetingimused

 

Maksetingimused

Sofi&Tobi e-poest tellitud  toodete eest saab tasuda:

  • Panga ülekandega

·       Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay pangalinkidega

Panga ülekande sooritamiseks vajalikud andmed leiab tellimuse kinnituse failist, mida kuvatakse makseviiside lehel peale tellimuse edastamist. Tellimuse kinnitus edastatakse ka Teie e-postile. Tellimuse kinnitust käsitleme ettemaksu arvena, mille alusel saab teostada makset. Hiljem edastame ka arve Teie poolt märgitud e-posti aadressile.

 

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

E-poe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

Tarnetingimused

Tellitud ja tasutud laos olevad tooted komplekteeritakse hiljemalt 1-3 tööpäeva jooksul ning antakse tellimuse kohaletoimetamiseks üle Teie poolt valitud logistikapartnerile. Tellitud tooted on võimalik kätte saada Itella SmartPosti, DPD Pickup või Omniva pakiautomaadist või kulleriga koju.

E-poest tehtud ostude hinnale lisandub kauba pakkimiskulu ja transpordihind, mille täpne suurus on määratletud vastava transpordi valiku juures. Transpordihinnas sisaldub ka käibemaks.


Soovime teile meeldivat ostukogemust!