Sorteeri:
Otsing:
Rohkem tooteid leiad siit 

Kvaliteetsed ja lapsesõbralikud riided

Stiilne ja armas Eesti disain ja käsitöö
 


Sofi ja Tobi lasteriided-

Kus stiil ja lapsesõbralikkus kohtub jätkusuutlikusega

Me usume, et meie järgnev põlvkond võiks olla riietatud keskkonnasõbralikult ja loodusest hoolivalt!
Oeko-Tex sertifikaat on rahvusvaheline tunnustus, mis kinnitab, et kangas või tekstiiltoode on läbinud põhjaliku testimise, et tagada selle ohutus inimese tervisele. Sertifikaat näitab, et kangas on testitud erinevate kahjulike ainete suhtes, nagu  näiteks raskemetallid, formaldehüüdid ja teised ohtlikud kemikaalid.
Oeko-Tex sertifitseeritud kangad vastavad rangetele standarditele, mis tagavad, et nende kasutamine ei põhjusta nahaprobleeme ega allergilisi reaktsioone. See annab meie toote ostjale kindluse, et ostetud toode on turvaline ja keskkonnasõbralik.
Keskkonnasõbralikkus väljendub selles tavaliselt, et selle tootmisprotsess on tehtud viisil, mis vähendab keskkonnale avaldatavat mõju. Oeko-Tex sertifkaat kangal tagab, et tootmisel on piiratud või minimeeritud kahjulikud kemikaalid ning jäätmete ja saaste hulk on kontrollitud. See võib hõlmata vee ja energia säästmist, loodusvarade optimaalset kasutamist ning keskkonnasõbralikke tootmismeetodeid. Keskkonnasõbralik kangas püüab vähendada oma tootmise ökoloogilist jalajälge, mis on oluline nii meie tervise kui ka planeedi jaoks.

Sofi&Tobi- Kus väiksed sammud viivad loodusõbraliku tuleviku poole!